Rýchle onlineOVERENIE VIN

Overenie VIN čísla vozidla ponúka už od 9€ prehľad o registrácii vozidla, krajine pre ktorú bolo vozidlo vyrobené, ale aj prehľad o škodových udalostiach a histórii vozidla.

Overenie VIN čísla vozidla je prvým krokom k úspešnej a vhodnej kúpy auta zo zahraničia.

Vedeli ste, že až 21% inzerovaných vozidiel má uvedenú falošnú krajinu pôvodu? Ak kupujete auto zo zahraničia, nedá sa spoliehať iba na údaje uvedené v inzeráte. Základom skutočne bezpečnej kúpy vozidla je jeho dôkladné preverenie a vďaka službe online overenie VIN čísla vozidla získate overené informácie z celej škály medzinárodných databáz a istotu pred nemalou investíciou.

U nás vždy platíte iba za informácie, ktoré získate. ( cena overenia vozidla na základe VIN sa môže líšiť od množstva dohľadaných dát )

ONLINE OVERENIE AUTA Z VIN ČÍSLA

0/17
Nesprávne VIN

Prečo práveONLINE
overenie VIN

Vďaka službe online overenie VIN čísla vozidla si dokážete inzerované údaje o vozidle overiť v priebehu pár minút. Spoločne s našimi medzinárodnými partnermi overujeme viac ako 1,3 miliardy záznamov z viac ako 20 krajín. Touto formou získate reálny prehľad o krajine pre ktorú bolo vozidlo vyrobené, dátum jeho prvého prihlásenia, ale aj najazdené kilometre a škodové udalosti, ktoré boli počas prevádzky vozidla vykonané.
Pravosť informácii je podporená silou viac ako 2000 partnerov z celej Európy.

01ZADÁTE VIN

Jedinou potrebnou informáciou k overeniu vozidla je VIN číslo. Ide o unikátne číslo pridelené vozidlu pri jeho výrobe.

02VYHĽADÁME INFORMÁCIE

Na základe zadaného VIN čísla dohľadáme informácie dostupné vo všetkých partnerských databázach a zdarma zobrazíme ich rozsah.

03ZREALIZUJETE PLATBU

Za poskytované údaje o vozidle je možné zrealizovať platbu prostredníctvom online platobnej brány, alebo bankovým prevodom.

04ZÍSKATE INFORMÁCIE O VOZIDLE

Informácie o vozidle sa okamžite zobrazia po zrealizovaní online platby, no zároveň kompletné dáta získate aj do svojho mailu.

Všetky možnostiOVERENIA
VIN

 • Overenie motocyklov
 • Overenie osobných automobilov
 • Overenie úžitkových vozidiel
 • Overenie nákladných vozidiel
 • Overenie autobusov

Nech už preverujete akékoľvek vozidlo, u nás získate prehľad o reálne najazdených kilometroch, škodových udalostiach, servisných zásahoch, ale aj overenie odcudzenia vozidla a históriu inzercie v iných krajinách.

ONLINE OVERENIE AUTA Z VIN ČÍSLA

0/17
Nesprávne VIN

  Máte otázky?SME TU PRE VÁS

  Adresa
  Šustekova 5, Bratislava 851 04
  +421 908 203 131
  info@autogarant.sk