https://autogarant.sk/wp-content/uploads/2021/10/img-bubbles-5.png

Dôkladné OVERENIE VIN

Overenie VIN čísla vozidla. Preverte si vozdilo od dvoch popredných overovacích spoločností!

Dva krát meraj a raz rež!

V prípade kúpy auta to platí dva krát!

Pripravili sme pre vás na jednom mieste hneď dve špičkové spoločnosti. Každá z nich má svoje zdroje na preverovanie vozidiel, v rôznych štátoch a v rôznych databázach.

Nechceme strašiť stočenými kilometrami, no sú ďaleko nebezpečnejšie hrozby, ktoré na neoverené vozidlá môžu vyskočiť…  historické škody na vozidla,  či vozidlo nie je v pátraní, či nie sú na ňom ťarchy v lesingovkách.  Rovnako je príjemné vedieť, i kompletnú históriu vozidla, či vedieť informácie o servise. Toto všetko viete o auta zistiť…

Je preto hazard, ak kupujete vozidlo bez overenia, špeciálne ak cena previerky je zlomok z ceny auta.

Naše odporučenie?  Ak máte v hľadáčiku viaceré vozidlá, vyberte si balíček viacerých previerok v carvertikal. (vyhľadávanie na jedno vozidlo vás vyjde najlacnejšie)

Ak preverujete jedno konkrétne vozidlo, pozrite si, čo konkrétna spoločnosť o vašom vozidle vie, a vyberte podľa uváženia.

Ak si chcete byť úplne istý overte si vozidlo v oboch spoločnostiach. Získate tak najkomplexnejší prehlaď o vašom vozidle. Rozhodnutie je na vás..

Z kúpi vozidla sa človek teší dvakrát. Keď ho kúpi a keď sa mu ho podarí výhodne predať. Aby radosť z nového jazdeného vozidla nezatienili neočakávané prekvapenia, je tu overenie vozidla.

Zistite reálny stav kilometrov, škodové udalosti a prípadné ťarchy, alebo viazanosť vozidla. Overenie vozidla je s celoeurópskym pôsobením. Stačí si vybrať ten správny balík služieb.

Nami poskytované balíky overenia vozidla sú založené na 15 ročnej praxi, kedy podrobne overujeme všetky skutočnosti. Nejedná sa o automatizovanú službu, ktorá v priebehu pár minút dokáže vygenerovať stav nahlásených poistných udalostí z verejne dostupných zdrojov danej krajiny pôvodu, ale o skutočné overenie vlastníckych práv k vozidlu.

Keďže databázy s takto citlivými údajmi nie sú prístupné v online forme, čas realizácie kompletného overenia vozidla pred jeho kúpou je štandardne jeden pracovný deň. No na základe takto podrobného výstupu sa dokážete s istotou rozhodnúť pre tú správnu voľbu.

ONLINE OVERENIE AUTA Z VIN ČÍSLAcez spoločnosť CEBIA

0/17
Nesprávne VIN

U nás vždy platíte iba za informácie, ktoré získate.

Tri cenové hladiny sú rozdelené podľa množstva overených dát vo výslednom reporte.

O vozidle zistite najdôležitejšie informácie, ako je stav km a podobne.
Vozidlo má overenú histróriu a máme k dipozícii dostatok údajov o jeho minulosti z viacerých databáz.
Gratulujeme! Nekupujete mačku vo vreci. Viete na čom ste. O vozidle máme dostatok informácií.

ONLINE OVERENIE AUTA Z VIN ČÍSLA cez spoločnosť carVertical

0/17
Nesprávne VIN

Preverujte a kúpte až keď ste si ozaj istý…. áut je veľa.

Je teda z čoho vyberať…                                                                                                                                                                             .

Preverenie až troch vozidiel len za XY eur                                                                                                                                                                        .

Prečo práve ONLINE
overenie VIN

Vďaka službe online overenie VIN čísla vozidla si dokážete inzerované údaje o vozidle overiť v priebehu pár minút. Spoločne s našimi medzinárodnými partnermi overujeme viac ako 1,3 miliardy záznamov z viac ako 20 krajín. Touto formou získate reálny prehľad o krajine pre ktorú bolo vozidlo vyrobené, dátum jeho prvého prihlásenia, ale aj najazdené kilometre a škodové udalosti, ktoré boli počas prevádzky vozidla vykonané.
Pravosť informácii je podporená silou viac ako 2000 partnerov z celej Európy.

01ZADÁTE VIN

Jedinou potrebnou informáciou k overeniu vozidla je VIN číslo. Ide o unikátne číslo pridelené vozidlu pri jeho výrobe.

02VYHĽADÁME INFORMÁCIE

Na základe zadaného VIN čísla dohľadáme informácie dostupné vo všetkých partnerských databázach a zdarma zobrazíme ich rozsah.

03ZREALIZUJETE PLATBU

Za poskytované údaje o vozidle je možné zrealizovať platbu prostredníctvom online platobnej brány, alebo bankovým prevodom.

04ZÍSKATE INFORMÁCIE O VOZIDLE

Informácie o vozidle sa okamžite zobrazia po zrealizovaní online platby, no zároveň kompletné dáta získate aj do svojho mailu.

Všetky možnosti OVERENIA
VIN

 • Overenie motocyklov
 • Overenie osobných automobilov
 • Overenie úžitkových vozidiel
 • Overenie nákladných vozidiel
 • Overenie autobusov

Nech už preverujete akékoľvek vozidlo, u nás získate prehľad o reálne najazdených kilometroch, škodových udalostiach, servisných zásahoch, ale aj overenie odcudzenia vozidla a históriu inzercie v iných krajinách.

ONLINE OVERENIE AUTA Z VIN ČÍSLA

0/17
Nesprávne VIN

  Máte otázky?SME TU PRE VÁS

  Adresa
  Šustekova 5, Bratislava 851 04
  +421 908 203 131
  info@autogarant.sk